.
Főosztályvezető: Dr. Farkas Dalma Judit

Tisztelt Ügyfeleink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az 
Építésügyi és Örökségvédelmi Főosztály  
osztályain (Örökségvédelmi Osztály 
és Építésügyi Osztályok 1-9.) 
az ügyfélfogadás:

Hétfő 13.00-16.00-ig
Szerda 08.00-12.00-ig

Megértésüket köszönjük!
Építésügyi és Örökségvédelmi Főosztály

Építésügyi és Örökségvédelmi Főosztály
Vezetője Dr. Farkas Dalma Judit főosztályvezető
Cím 1052 Budapest, Városház u. 7.
E-mail [[[uAFzsaeAajcEm6z4ENxzZmFya2FzLmRhbG1hQHBlc3QuZ292Lmh1]]]
Telefon 1/485-6949

 

Örökségvédelmi Osztály
Vezetője Okrutay Miklós osztályvezető
Cím 1033 Budapest Fő tér 1.
E-mail [[[pbmi4MTNrb3Jva3NlZ3ZlZGVsZW1AcGVzdC5nb3YuaHU=]]]
Telefon (30) 149-6855
Működési terület
Pest megye területén régészeti és
műemléki örökségvédelem, továbbá építésügy
és építésfelügyelet a műemlékek, nyilvántartott
műemléki értékek és ezek telke esetén

 

Épitésügyi Osztály 1.
Vezetője Dimény Gábor osztályvezető
Cím 2092. Budakeszi, Fő utca 179.
E-mail [[[EdnrryjAwUHLLdP6zMxc0mZXBpdGVzLmJ1ZGFrZXN6aUBwZXN0Lmdvdi5odQ==]]]
Telefon (23) 427-445
Működési terület


Biatorbágy, Budajenő, Budakeszi,
Budaörs, Herceghalom, Nagykovácsi,
Páty, Remeteszőlős, Telki, Tök, Zsámbék

 

Építésügyi Osztály 2.
Vezetője Molnár Zoltán osztályvezető
Cím 2700. Cegléd, Kossuth tér 1.
E-mail [[[WvPWlbTaIZUWASwB5GM0NhZXBpdGVzLmNlZ2xlZEBwZXN0Lmdvdi5odQ==]]]
Telefon (30) 320-0890
Működési terület
Ceglédi járás: Abony, Albertirsa, Cegléd,
Ceglédbercel, Csemő 
Dánszentmiklós, Jászkarajenő, Kőröstetétlen,
Mikebuda Tápiószőlős, Törtel, Újszilvás

Nagykátai járás: Farmos, Kóka, Mende,
Nagykáta,Sülysáp, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta,
Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső,
Tápiószele, Tápiószentmárton, Tóalmás, Úri

Nagykőrösi járás:
Nagykőrös, Kocsér, Nyársapáti

Vecsési járás: Ecser, Maglód, Üllő, Vecsés

Dabasi járás: Bugyi, Hernád, Inárcs, Kakucs,
Örkény, Pusztavacs, Tatárszentgyörgy, Táborfalva,
Újhartyán, Újlengyel



Építésügyi Osztály 3.
Vezetője Kerezsi Lajos Zoltán
Cím 2120 Dunakeszi, Verseny utca 1.
E-mail [[[eyfPpPieGfjFi2NmZXBpdGVzLmR1bmFrZXN6aUBwZXN0Lmdvdi5odQ==]]]
Telefon (30) 1198-425
Működési terület Csomád, Dunakeszi, Fót, Göd

 

Építésügyi Osztály 4.
Vezetője Greskóné Tóth Eszter
Cím 2030 Érd, Alsó utca 3.
E-mail [[[ExDWTQYKUYTtfDc6jmZlZ0ZXBpdGVzLmVyZEBwZXN0Lmdvdi5odQ==]]]
Telefon (30) 494-9257
(30) 320-4789
Működési terület

Érdi járás: Diósd, Érd, Pusztazámor, Sóskút,
Százhalombatta, Tárnok, Törökbálint

Ráckevei járás: Apaj, Áporka, Dömsöd,
Kiskunlacháza,Lórév, Makád, Ráckeve,
Szigetbecse, Szigetcsép,Szigetszentmárton,
Szigetújfalu

 

Építésügyi Osztály 5.
Vezetője Iglódi Mária
Cím 2100. Gödöllő, Kotlán Sándor utca 3.
E-mail [[[bFWHSqAQnjsVpR2FTZXBpdGVzLmdvZG9sbG9AcGVzdC5nb3YuaHU=]]]
Telefon (28) 532-366
Működési terület
Csömör, Dány, Erdőkertes,
Gödöllő, Isaszeg, Kerepes,
Kistarcsa, Nagytarcsa,
Pécel, Szada, Valkó, Vácszentlászló,
Veresegyház, Zsámbok

 

Építésügyi Osztály 6.
Vezetője Murányi Attila József
Cím 2360. Gyál, Kőrösi út 54.
E-mail [[[MMLXk30EhZXBpdGVzLmd5YWxAcGVzdC5nb3YuaHU=]]]
Telefon (29) 541-051
Működési terület
Gyáli járás: Alsónémedi 
Felsőpakony, Gyál, Ócsa

Monori járás: Bénye, Csévharaszt,
Gomba, Gyömrő, Káva, Monor,
Monorierdő, Nyáregyháza,Pánd,
Péteri, Pilis, Vasad

 

Építésügyi Osztály 7.
Vezetője Kiss Andor
Cím 2000. Szentendre, Városház tér 4.
E-mail [[[heSePzwVdF4EZjNZXBpdGVzLnN6ZW50ZW5kcmVAcGVzdC5nb3YuaHU=]]]
Telefon (26) 501-468
Működési terület

Szentendrei járás: Budakalász, Csobánka,
Dunabogdány, Kisoroszi, Leányfalu
Pilisszentkereszt, Pilisszentlászló,
Pomáz, Pócsmegyer, Szentendre,
Szigetmonostor, Tahitótfalu,
Visegrád, Mogyoród

Pilisvörösvári járás: Pilisborosjenő
Piliscsaba, Pilisjászfalu, Pilisszántó,
Pilisszentiván, Pilisvörösvár 
Solymár, Tinnye, Üröm

Szobi járás: Bernecebaráti, Ipolydamásd,
Ipolytölgyes, Kemence, Kismaros, Kóspallag,
Letkés, Márianosztra, Nagymaros, Perőcsény,
Szob, Szokolya, Tésa

 

Építésügyi Osztály 8.
Vezetője Vogronics Zsolt
Cím 2310, Szigetszentmiklós, Apor Vilmos utca 1.
E-mail [[[qXZigvckHz60kz0cjZXBpdGVzLnN6aWdldHN6ZW50bWlrbG9zQHBlc3QuZ292Lmh1]]]
Telefon (30) 149-4304
Működési terület
Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Halásztelek
Majosháza, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Taksony, 
Tököl, Dabas

 

Építésügyi Osztály 9.
Vezetője Sonnevend Ákos
Cím 2600. Vác, Csányi László krt. 45.
E-mail [[[fgMYQRuxwU92m0EI2gZwZXBpdGVzLnZhY0BwZXN0Lmdvdi5odQ==]]]
Telefon (27) 512-283
Működési terület

Váci járás: Acsa, Csörög, Csővár, Galgagyörk,
Kisnémedi, Kosd, Őrbottyán, Penc, Püspökhatvan,
Püspökszilágy, Rád, Sződ, Sződliget, Vác 
Vácduka, Váchartyán, Váckisújfalu, Vácrátót,

Aszódi járás: Aszód, Bag, Domony, Galgahévíz,
Galgamácsa, Hévízgyörk, Iklad, Kartal, Tura,
Vácegres, Verseg, Vámosmikola, Verőce, Zebegény

 

 

Nemzetgazdasági Szempontból Kiemelt Jelentőségű Ügyek Osztálya
Vezetője Lex Dóra osztályvezető
Cím 1052 Budapest, Városház u. 7.
E-mail [[[dQJqwBbhq4MGAMbmdrQHBlc3QuZ292Lmh1]]]
Telefon (1) 235-1768

 

Kisajátítási Osztály
Vezetője Makkai-Várkonyi Ildikó
Cím 1052 Budapest, Városház u. 7.
E-mail [[[svbJGMZwHfU6mMMhAZa2lzYWphdGl0YXNAcGVzdC5nb3YuaHU=]]]
Telefon (1) 485-6914