A hagyományt folytatva ismét pályára lépett az MLSZ Somogy megyei játékvezetőiből álló labdarúgó csapat és a Somogy Megyei Kormányhivatal együttese. A sípmesterek a tavalyi vereségükért szerettek volna visszavágni a Toponáron rendezett találkozón.

A mérkőzés első félidejében a kormányhivatal csapata birtokolta többet a labdát, ez 2-0 ás vezetést is eredményezett. A gólokat Katona Dániel és Virágh Krisztián lőtte. Az ellenfélnek ugyan több helyzete is adódott, azonban nem tudta kihasználni azokat. A szünet után a szépítés érdekében nagy erőket mozgósítottak a játékvezetők, de a gólszerzés továbbra sem sikerült számukra. A hajrában Balogh Bálint is betalált a sípmesterek kapujába, beállítva ezzel a 3-0-s végeredményt. A sportszerű mérkőzés a játékon túl a sportbaráti kapcsolat erősítését is szolgálta. A találkozó végén a csapatok együtt szurkoltak a budapesti világbajnokság döntőjébe jutott magyar vízilabda válogatottnak.